Mihin kannattaa täälä pohjanmaalla laittaa ilmotuksen kun etsii OK-taloa vuokralle?Netistä en löydä... :/
Koti vuokralle maalta??!!
-muuttovalmis-
2
620
Vastaukset
- Nina*
Hei! Minkä kokoista taloa etsit, onko sinulla lapsia vai riittääkö pienempi tila kuin perheelliselle? Saattaisi olla tiedossa kaunis 2001 valmistunut talo maalta.
- omistava luokka
Pohjanmaalla uskotaan omistusasumiseen, Osta oma koti ja siirry omistavaan luokaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392427
- 581412
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381323- 841313
- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40939Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122818- 31761
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23616Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586