hyvä missi

uusi missi on komea pärjää ulkomailla koska on tumma. se vaan on niin että vaalea ei erotu joukosta.
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaunis missi! Menestyy maailmalla, koska kasvot ovat erikoiset, vartalo on kuin mallilla ja pituutta riittää. Ja eipä ainakaan tuu yhtä "kohu"missiä lisää tänä vuonna. Oikea voitti, kateellisia ovat ne, jotka haukkuu. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minäminä22 kirjoitti:

uusi missi on komea pärjää ulkomailla koska on tumma. se vaan on niin että vaalea ei erotu joukosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu