En jaksa tätä Mies enää.. :/ Hymyilet lämpöisesti ja katsot minua niin pitkään kun melkeinpä vain voit ja se saa mut niin onnelliseksi, koska hetkeksi menen taas johonkin haavemaailmaan ja uskon, että ehkä sinullakin olisi tunteita mua kohtaan. Mutta sit taas onneksi saan ajatukseni kasaan ja tajuan tulla sieltä haavemaailmasta pois.
Tykkään susta ihan tajuttomasti, voi hyvin ja pidä katseesi tiessä -älä mussa :) en pääse susta muuten koskaan yli..
Tykkään susta ihan tajuttomasti, voi hyvin ja pidä katseesi tiessä -älä mussa :) en pääse susta muuten koskaan yli..
Vastaukset 16
Vanhimmat
että olet niin hellyttävä :)
mä kärsin siitä, ettet ota mua oikeasti syliin. Kaipa mut on luotu joksikin hellyysobjektiksi vain niissä mielikuvissa. Hetken se lämmittää, kunnes taas palelen niin että itkettää vaan :(
ei ota selvää mitä oikein ajattelet...
se nyt ole sanomattakin selvää mitä ajattelen ainakin sinusta??..
en mää :)
en osaa edes kuvitella sitä, miltä tuntuisi halata erästä. Ja tunnustan, että olen miettinyt. Välillä täytyy yrittää olla miettimättä, muuten ei osaa keskittyä.
Ketään katsomaan niin.. Olen tainnut ihastua sinuun!! Haluatko päästä yli?
mun on vain niin vaikea jotenkin uskoa, että sinulla olisi samat tunteet pelissä, kuin minulla :/
Ajatuksia minullakin! Olethan huomannut sen jo katseestanikin.. Voitko kertoa koska katseemme kohtasivat?
kyllä on.
etsimäsi :/ Toivottavasti saat sen mikä sulle kuuluukin!
tai muutama viikko sitten, mutta ei sillä ole enää mitään merkitystä, koska tiedän sen tunteista mua kohtaan, eikä ne ole samat kuin minun..
Viikkohan siitä on ja viikonloppu oli kyseessä.
Ja missäpäin :)
...
paikallisessa baarissa..