mitä pitäisi tehdä

saisin 3kg parissa päivässä pois? kyse on siis nesteistä. minulle on taipumus kertyä turhaa nestettä ja haluaisin ne pois. kiitos jo etukäteen vinkeistä :)
2382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

älä juo turhan paljo ja jätä vähäks aikaa syöminen muutenkin pienemmälle niin ne lähtee nopeasti pois koska nesteet lähtee ensin mutta ne tulee takas myös ja aika nopeesti

Äänestä
  • Meikäläisen nesteet eivät ehdi kuin lähteä ja palaavat samantien takaisin. Viikonloppuna kun tulee ryystettyä kaljaa ja se nostattaa mahanympärystä noin 4-5 senttiä. Perjantaiksi mahanympärys ehtii hyvin laskea muutaman sentin, mutta suununtaina ovat jo takaisin.

    Kyllä ne nesteet häviää itsestään, kunhan noudattaa tiukkaa linjaa koko viikon. Kilot eivät välttämättä lähde lainkaan, itselläni häviää ehkä korkeintaan pari kiloa viikon aikana nesteitä, kun turvotus sitä aiheuttaa.

    Tiukka linja viikoksi, niin eiköhän niillä lähde nesteet.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


että___ kirjoitti:

saisin 3kg parissa päivässä pois? kyse on siis nesteistä. minulle on taipumus kertyä turhaa nestettä ja haluaisin ne pois. kiitos jo etukäteen vinkeistä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu