Sunnuntai-aamu

J, en yrittänyt iskeä sua sillon sunnuntai-aamuna.. Halusin vaan lohduttaa.. kiusallista ajatella että saatat ajatella että olisin halunnu jotain muuta..
Enkä kuitenkaan voi sinulle tätä suoraan sanoa.
4941
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

etten tehnyt mitään... Seuraava läträys jännittää jo. Arvaamattomuus ja hulluus iskee. Enkä oikeen ole kiinnostunut seurauksista.

Äänestä

Joo, pysy erossa musta vaan, selvinpäin ei olekaan mitään merkitystä sulla.

Äänestä

ei voi mitenkään olla merkitystä..Jos muistat miksi olin surullinen ja vihainen..Sinä olet viimeinen ihminen jonka halusin nähdä saatika lohduttavan minua..Siitä illasta ei ollut kuin harmia..Olin liian päissäni ja se kostautui minulle..

Äänestä
  • ....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

J, en yrittänyt iskeä sua sillon sunnuntai-aamuna.. Halusin vaan lohduttaa.. kiusallista ajatella että saatat ajatella että olisin halunnu jotain muuta..
Enkä kuitenkaan voi sinulle tätä suoraan sanoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu