Kirjoittiko vl-teologi tänne, että hän voisi harkita sefun hommia? Asia tuli mieleeni, kun admata omassa viestissään antoi tukensa vl-teologille.
Mutta missä on vl-teologi tai Vl-teologi?
Mutta missä on vl-teologi tai Vl-teologi?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
tekis vl-nörtin työttömäks.
sefu-viestinsä jälkeen.
Täältähän oli ainakin Leena H bannissa, ja joku arveli että oliko hyshyskin.
Kovaa peliä Suomi24:ssä ...
Kiitos vaan rohkaisevista ajatuksista, ja huolenpidosta. :-)
Huolissaan olleille kerrottakoon että en ole joutunut bannauksen kohteeksi.
Ja mitä Suomi24:n tilanteeseen tulee, kuuma-kallet niin keskustelijoiden kuin mahdollisesti ylläpidonkin taholla ovat tietysti ei-toivottava ilmiö. Harkintaa, vastuullisuutta ja suvaitsevaisuutta!
että voi harkita sefun hommaa, jos saa siihen tarpeeksi kannatusta. Ehkä sitä avointa kannatusta ei ole tullut tarpeeksi, joten kaikki häntä tukevat, ilmaiskaa kantanne!
Itse ainakin toivon hänen ryhtyvän sheriffiksi.
ylläpidolle suositteli. Pitääkö siihen vielä jotenkin lisätä?
mitä mieltä palstalaiset ovat. Ei kai ole mukavaa ryhtyä sheriffiksi, jos arvelee olevansa epäsuosittu. Luulen, että vl-teologin kohdalla mielipiteet jakautuvat kahtia: toiset tykkäävät ja toiset (tiukemman linjan vl:t) eivät.
pyytää kannanottoja.
Jos sillä vaikka saataisiin tätä asiaa eteenpäin.
admata on varsinainen palstahihhuli täällä.
suosittelee. Täytyy pyytää vihne admatan kaveriksi, niin Vl-teologista tulee sheriffi.
VL-teologia tämän palstan sheriffiksi.