käy Lehtomäen Asukastuvalla?!!
Minkälaista porukkaa
utelias
121471
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
katsomaan ihmeessä ja kerro meillekin jos noin paljon kiinnostaa.
Hyvä utelias,älä pahoita mieltäsi. Make on kirjoittanut 7.9.2006 jälkeen 489 kpl valaisevaa viestiä. Esim. ote 7.9.2006 kirjoitetusta viestistä: "monesti oon törmänny stringejä käyttäviin läskiperseisiin".
Onkohan tuossa trauman lähtökohta. Kyseessä on täytynyt olla intiimi hetki, koska julkisesti liikutaan vähemmän pelkissä stringeissä. Herää kysymys, onko hämmästystä aiheuttanut enemmän yllätyksenä esille tullut roteva musculus cluteus maximus vaiko stringien käyttö. Tähänkin oikean vastauksen tietää vain Make. Kaikkea hyvää Makelle.
Olen tavallinenheteromies, ja duunari kaiken lisäksi. Konepajalla hommissa.
Ei se tee minusta epänormaalia, että omista stringit ja usein vapaaalla pukeudun niihin ja lisäksi omistan dildon, sillä on mukava naisen kanssa leikkiä ja kun ensin naista panee b-rappuun,niin nainen voi sitten dildolla panna mua b-rappuun.
Ja itsekin on mukava toisinaan masturboinnin vastapainoksi työnnellä dildoa peppuun. Kyllä normaali heteromieskin voi siis omistaa dildon ja leikkiä sillä. Ei se ole naisten yksinoikeus.
Ja stringit on kiihoittava vaatekappale.
Kävin kurkistamassa tuotantoaan, ja ihan ensimmäisenä oli hänen röllösyndroomansa ilmaus:
"ei mitenkään
jos ei ihmeitä tapahdu, otan osaa että joudutte röllöjänne jotka pursuaa napapaitojenne alta, esittelemään kaikenmaailman apinoille, joille kelpaa mikä vaan kaksjalkanen kanoista tikapuihin.
7.9.2006 - kirjoittanut: maketheoriginal -"
pääsit pätemään. Miksi puutut Lehtomäen asukastuvan kokooontumisiin, kun vihaat Kouvolaa kaikin puolin? Olisiko parempi perustaa sinulle oma foorumi, saisit olla genius kerrankin.... Siistiä varmaan saada kick´sejä istua illat läpeensä kirjoittelemassa Suomi24-sivustolle???!!
miksi haluat että tyydytän kyselyikäsi aiheuttaman puutteen? meehän pyörittelemään lumiukkoja ulos hop hop..
se muistetaan, joka kerran keksitään.
Otanko mukaan myös porkkanapussin.
äitisi antaa eikä tartte itse kaikkia kolmea...
en ole vihannut mitään. kerroin vain millä sen saa selville parhaiten jos häntä kiinnostaa se asia. kirjoitan silloin kun itse haluan, en sinun valitsemilla kellonajoilla vai haluatko sitäkin ohjata.
Tuskinpa kukaan tarvitsee kerralla kolmea porkkanapussia.
että asukastuvalla käyvät vähän aktiivisemmat lähiön asukkaat, jotka haluasivat parannuksia asumisympäristöönsä, tai sellaiset, jotka käyttävät siellä olevia palveluja, esim. nettiä.
Mene käymään.