Kamagran puolitus

Sain kuin sainkin pikku vastoinkäymisten jälkeen tabletit käteeni.
Tuli vaan mieleeni että mitä jos pillerin aluks puolittaisi niin olisiko tehoa.
Onko kukaan kokeillut vai pitääkö napsasta koko tabu jotta vaikutus toivotunlainen?
71919
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pilkkoo 100mg tabun kuuteen osaan. On se senverran ytyä ainetta.

Äänestä

Kamagraan pätee samat puolitus säännöt kuin viagraan. 100mg voi puolitella ihan vapaasti. Toisilla tepsii 25mg toisilla vasta 100mg. Kannattaa aloittaa pienellä annoksella ja ottaa sitten lisää jos ei vörki.

Äänestä

HETI !!

Epäillään hengenvaaralliseksi .

Äänestä
  • Niin, Ja paras tapa hävittää tabletit on syödä ne.

    Äänestä

  • NimimerkkiErkkiMerkki kirjoitti:

    Niin, Ja paras tapa hävittää tabletit on syödä ne.

    ei kirkkopäivänä. :)))))))

    Äänestä

  • mielellään kirjoitti:

    ei kirkkopäivänä. :)))))))

    Minä vein ne apteekkiin hävitettäväksi. Apteekin täti hymyili. Minun hävetti. En taida viedä enää.

    Äänestä

  • Taitaa olla aivan yhtä vaarallista siinä kuin virallinenkin Viagra. Kyseessä Intiassa tehty kopio alkuperäisestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta kokeillaan kirjoitti:

Sain kuin sainkin pikku vastoinkäymisten jälkeen tabletit käteeni.
Tuli vaan mieleeni että mitä jos pillerin aluks puolittaisi niin olisiko tehoa.
Onko kukaan kokeillut vai pitääkö napsasta koko tabu jotta vaikutus toivotunlainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu