Neuvokaa hyvät ihmiset

Miten näille palstoille voi linkittää jonkun toisen viestin, lehtijutun ym. Please.
12871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

hiirin kakkos näppäintä ja kopioi.
ja kun haluut..niin ...liitä

Äänestä
  • pitää olla ylhäällä osoitteen kohdalla

    Äänestä

ctrl ja c yhtäaikaisesti -sitten liitäminen samalla tavalla -mutta ctrl ja v
Niin siinähän se copy sitten jo onkin.

Äänestä

jonka haluat linkittää, paina osoiterivi niin että muuttuu siniseksi (kuristuukohan se) ja kopioi. Kirjoita viesti ja liitä.

Äänestä
  • mehän ollaan kuin partiolaiset konsanaan :))) aina valmiina auttamaan.. Saitkohan sä ennätyksen aikaiseksi, kuinka monta vastausta saa kahden minuutin aikana :))

    Äänestä

  • kysyin samaa 4 vuotta sitten.
    en saanut vastausta.kukaan joka tiesi ei halunnut kertoa.

    Äänestä

  • tuffe kirjoitti:

    mehän ollaan kuin partiolaiset konsanaan :))) aina valmiina auttamaan.. Saitkohan sä ennätyksen aikaiseksi, kuinka monta vastausta saa kahden minuutin aikana :))

    Nyt minä osaan. Kiitos vielä kerran.

    Äänestä

  • puskis kirjoitti:

    kysyin samaa 4 vuotta sitten.
    en saanut vastausta.kukaan joka tiesi ei halunnut kertoa.

    etten ollut silloin paikalla :) Tosin en tiedä olisinko silloin vielä tiennyt..

    Äänestä

  • tuffe kirjoitti:

    etten ollut silloin paikalla :) Tosin en tiedä olisinko silloin vielä tiennyt..

    En ole moista tiennyt. Olen vain huuli pyöreenä ihmetellyt, miten taitavia ovat. Ja niinhän te olettekin. Jätän nikkini pois, ettei tyhmyydestä päästä sakottamaan :)

    Äänestä

  • Se kuristetun linkin väri riippuu ihan siitä, mikä väriteema sulla on koneella käytössä. Mulla muuttuu sellaseksi pahoinvoivan vihreäksi.

    Äänestä

  • LPolku kirjoitti:

    Se kuristetun linkin väri riippuu ihan siitä, mikä väriteema sulla on koneella käytössä. Mulla muuttuu sellaseksi pahoinvoivan vihreäksi.

    niin on mullakin vihreä teema.. XP:n sähkönsininen ei iskenyt. Piti ihan kokeilla minkä väriseksi saa kuristettua, vihreäksihän se tuli.

    Noh, onneksi muisti toimii edes pätkittäin.

    Äänestä

  • myös täältä kirjoitti:

    En ole moista tiennyt. Olen vain huuli pyöreenä ihmetellyt, miten taitavia ovat. Ja niinhän te olettekin. Jätän nikkini pois, ettei tyhmyydestä päästä sakottamaan :)

    ei kukaan osaa kaikkea :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiina-tyttönen, kirjoitti:

Miten näille palstoille voi linkittää jonkun toisen viestin, lehtijutun ym. Please.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu