Joka näki Noora Hautakankaan tänään TV-kolmen aamu ohjelmassa, on nyt sitten ihan äimän käkenä.Sillä tuskin kauniimpaa ihmistä maapallolta löytyy,niin oli tyttö täydellisen kaunis.Tuskin kukaan katsojista voi olla toista mieltä.Hämmentävää,että ihminen on luotu noin herttaiseksi ja kauniiksi. Menestyy luultavasti tulevissa kisoissa,ei voi muuta sanoa!!
Neitosista
Kaikkein kaunein Noora !
7582
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
suomeksi: hyvin laitettu?
on uusi missimme myös tuoreissa Iltasanomien alusasukuvissa
http://www.iltasanomat.fi/
Luulen että nyt alkaa ääni kellossa muuttumaan kun kunnon kuvaajat pääsevät töihin ja aina vaan upeampia kuvia tulemme näkemään. Turhaa on neidon leukaa moitittu, sievä kuoppa leuassa luulis hurmaavan kenet vain. Etenkin miesten uskoisin lankeavat moiseen vai...? Ja minä olen sentään vain tavallinen keski-ikäinen täti-ihminen.
Yleensä jokaisessa nuoressa ihmisessä on kauneutta kun se vain tuodaan oikealta kulmalta esiin. Näissä missiyksilöissä vain tavallista enemmän. Kaunis sisin säteilee myös ulospäin: )
Kyllähän kauniit piirteet säilyvät oli sitten meikittä tai ei. Ja huomasin heti enenn kisoja jo, että Nooran kasvot olivat sievimmät, vaikkakin se nenä ei välttämättä parhaimmasta päästä, mutta kuinka moni missi nyt olisi ollutkaan pikkunenäinen koska missit ovat yleensä upeita, isoja, näyttäväviä ja pitkiä niin yleensä tahtovat olla myös suuri suisia ja rotunenäisiä se ollut yleensä yleistä misseillä niin kauan kuin muistan.
"kauniit piirteet säilyvät oli sitten meikittä tai ei"
http://www.seiska.fi/arkisto/julkkiskuvat/_a47091/missit saunapuhtaina/?p=7
Haluaisitko katsoa vielä?
Kauniit ns. sirot ovaalinmuotoiset kasvot ovat aina olleet suosittuja juuri kuten Nooralla. Noilla kasvoilla ei ole hävettävää.
Kun oikeat ihmiset asialla, niin Nooran kauneus pääsee oikeuksiinsa... Yksi viimevuosien kauneimmista misseistä!
http://i102.photobucket.com/albums/m84/anvai/26707-1_noora1.jpg
Pissiksen näköiseksi laitettu. Nooralle sopisi erilainen kampaus, suoraan taakse.