Lataa ilmainen GTA peli

mika

5

2235

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tarkan87

      mä haluun gta:n

    • eetusom1

      Hei miten voi ladata ilmaisella gta iv:n olisi kiva jos ei olisi huijausta kun yritin ladata mafia2 saimmekin vakoiluviruksen poliisit ovat asian päällä onneksi.

    • huonontuurin lataaja

      oon yrittäny kaikkia sivustoja mitkä lupailee gta ivtä ilmaseks mut mäki sain jonku virusten torjuntaohjelman hirveetä kusetusta valitettavasti mistä sais toimivan ei mitää semmosta huonoo miss ei voi tehä mitää vaa semmone minkälainen se o oikeestikki

    • GTA Ukko

      No ei mistään saa ilmaista GTA IV:tä se pitää ostaa jostain rockstars gameista ja sitten ladata tai joko odottaa 5-6pv että tilaus saapuu. Muuten jos ilmaisii pelei haluu pelata niin menee www.1001pelit.com :)

    • GTAThings

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      106
      4783
    2. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      146
      4559
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      46
      4542
    4. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      146
      2974
    5. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      29
      2538
    6. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2184
    7. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      2128
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      40
      1839
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      73
      1380
    10. Onko oikein että

      Melkein puolen vuoden tutustumisen ja tiiviin yhteydenpidon jälkeen toinen katoaa selittämättä, kuin pieru Saharaan? No
      Ikävä
      181
      1245
    Aihe