Kuka tietää kertoa noista digivirittimistä kannettavaan. Siis niistä pienikokoisista joissa on pieni antenni. Missä on halvin hinta? Onko vaikea asentaa?
Mistä halvin digiviritin
kannettavaan??
6492
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos haluat sillä digivirittimellä tehdä muutakin kuin sekoittaa kahvia, niin älä osta halvinta. Ne eivät yleensä toimi hyvin.
Yleensä nuo on aika helppo asentaa. Seuraa vain ohjeita, niin ongelmia ei pitäisi tulla.
Tälläsen löysin hinta ainakaan ole enää paha mutta omia kokemuksia kyseisestä värkistä ei ole.
http://www.gp2x.fi/cgi-bin/cd32/commerce.cgi?product=Tarjoukset&pid=580
niin vielä lisäys itselläni on Terratecin kortti ja hyvin pelittää.
saa mutta tuskin kovin hyviä ovat. Satsaa hieman enemmän ja googlaile eri merkkien ongelmia, näet paremmin mitkä toimii ja mitkä ei
terratecin t2:n
Herkkä viritin, omallakin antennilla näkyy, jos olet hyvässä paikassa. Ohjelmisto on ainoita toimivia mitä korttien mukana tulee.
Halvalla tuolta:
http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&from=R10&satitle=terratec&sacat=-1&catref=C6&sadis=200&fpos=Postleitza&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&seller=1&sass=mobiteccom&fsop=1&fsoo=1&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search&fgtp=
Minäkin voin suositella T2:sta. Softa ei ole kertaakaan kaatunut ja kaikki on toiminu ihan oikeasti. Minulla oli ennen tätä Compro Videomate U3 ja sillä onnistui nauhoitukset hyvällä säkällä ehkä 2 kertaa kymmenestä.