onko Sussannan yhtiön kotisivuja

guugletin, mutta en löytänyt. Olisin halunnut katsoa minkälaisia herkkuja on tarjolla. Lehtijuttujen perusteella hän on hyvä ruuanlaittaja ja hänellä kai on kokkikoulukin käytynä, joten ihan turhanpäiväisiä ei tarjoilut voine olla?
4546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • en tarkoittanut kirjan nettisivuja vaan pitopalvelun nettisivuja. Susannallahan on pitopalvelu ja nykyään kai on tapana, että kaikilla yrityksillä on omat nettisivut niin ajattelin, että hänkin on sellaiset tehnyt.

    Onkohan niin, että yritys on vasta niin nuori, ettei ole vielä ehtinyt.

    Äänestä

susa sanoi jo ajat sitten että sivut on tulossa, mutta kun kirjan myynti (nettitilauksia vähän tullut) ja yritystoiminta takkuilee, sattuneista syistä niin ei ole varaa ylläpitää niitä. puhelinumeroa kyllä laittaa silloin-tällöin nettiin.

Äänestä
  • Kuka hyvänsä laajakaistan kotikäyttäjä voi laittaa saittinsa nettiin ihan ilmaiseksi, ei siinä sen kummallisempaa ylläpitoa tarvita. Jos asiointia on esim. kakku silloin ja pataruoka tällöin, tilaukset voi hoitaa maililla tai puhelimella. Tietysti se vaatii vähän monimutkaisemman tsydeemin, jos jotain deittinettii alkaa pyörittään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedossa? kirjoitti:

guugletin, mutta en löytänyt. Olisin halunnut katsoa minkälaisia herkkuja on tarjolla. Lehtijuttujen perusteella hän on hyvä ruuanlaittaja ja hänellä kai on kokkikoulukin käytynä, joten ihan turhanpäiväisiä ei tarjoilut voine olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu