CR-V lisävalot

Onkokan kukaan pannut CR-V:n keulalle lisävaloja siten, että teettää rekisterikilven muovikehikon päälle lattaraudan, jonka sivut on taivutettu alas kilpitelineen kylkiin ja pulteilla kinni. Valot sitten tähän rautaan kiinni ja suuntatuet maskiin. Luulisi onnistuvan eikä tarvita erillistä putkesta tehtyä valotelinettä.
3817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Biltemastakin ja hinta tais olla jonku 10€ luokkaa ettei kannata itse alkaa väsäämään.

Äänestä

Onkos hondassa valotkin niin surkeat että pitää tehdä moisia lisävalovirityksiä???

Äänestä
  • CR-V:n valot eivät ole huonot mutteivät markkinoiden parhaatkaan. Lähes 40 vuoden kokemuksella olen huomannut, että vanhentuessaan kaikki umpiot tummuvat ja menettävät tehoaan. Eikä missään omistamassani autossa ole ollut liikaa valotehoa. Siksi lisäpitkät.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kätevästi? kirjoitti:

Onkokan kukaan pannut CR-V:n keulalle lisävaloja siten, että teettää rekisterikilven muovikehikon päälle lattaraudan, jonka sivut on taivutettu alas kilpitelineen kylkiin ja pulteilla kinni. Valot sitten tähän rautaan kiinni ja suuntatuet maskiin. Luulisi onnistuvan eikä tarvita erillistä putkesta tehtyä valotelinettä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu