Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pimpan tuoksu

miksi pillu haisee sillille. kädellä kun koittaa pillua ja haistaa, niin ihan haisee silakalta.
riittääkö kun vaihtaa pikkarit joka toinen päivä
71560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kannattaa vaihtaa pikkarit päivittäin ja muistaa alapesu (pelkällä vedellä).

Mutta mikäs minä olen miehenä neuvomaan...

Äänestä
  • olipas hyvä ja todellinen juttu

    Äänestä

naimisen jälkeen, jos paikat jää pesemättä. Eli haju johtuu miehen siemennesteestä. Kokeneemmat miehet tämän jo tietääkin.

Äänestä

paha haju pimpissä johtuu jostakin tulehduksesta. Mee lääkäriin ja tarkastuta asia. Ei tietenkään aina mutta se on yleensä merkki siitä.=)

Äänestä
  • Haisee haikalalle,-ei sillille.

    Äänestä

  • Nuuhkija kirjoitti:

    Haisee haikalalle,-ei sillille.

    http://plaza.fi/ellit/joogamatto/keskustelu/t1528027,25 . neuvo!!:Luopukaa pikkuhousunsuojista, ainakin mulle ja muillekin kuulemma tulee niistä alapäähän lemuja. Erehdyin taas käyttämään pari päivää ja pimppi haisee kuin kalanraato. Onneksi on jääkaapissa Gynophiluksia jos ei haju lähde muuten muutamassa päivässä.
    V.mäinen vaiva:Kerran lääkäri määräsi myös partnerille Flagyl-kuurin suun kautta,kun oli toistuvia tulehduksia, mutta edellinen lääkäri (mies) naureskeli ivallisesti,ettei clue-solut ole miesten vaiva. Olen kuitenkin sata varma, että miehen bakteerikannalla on tekemistä naisen tulehduksen kanssa. Jos vaiva tulee vielä,pistän miehenkin kuurille.


    Miehen bakteerikannalla ON tekemistä naisten alapäävaivojen kanssa, ei siis tarvi olla tauteja..lääkäri joskus tokaisi että kun on monta seksikumppania niin naisten vaivat senkun lisääntyy..tulehduksia, hiivaa jne.
    Eli mitä useampi seksikumppani naisella sitä herkemmin saa vaivoja (ei tauteja välttämäti), ja myös sitä myöten altistuu kohdunkaulansyövälle.
    No, niin tai näin - sukulaisnainen sairastui ko. syöpään. ollut ilman miestä vuosia, erosi miehestään aikoja sitten, joka oli ainoa seksikumppani.

    Äänestä

pillu haisee ihan homeiselta turskalta. Ei pysty nuolee ku kovassa nuhassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kikka, kirjoitti:

miksi pillu haisee sillille. kädellä kun koittaa pillua ja haistaa, niin ihan haisee silakalta.
riittääkö kun vaihtaa pikkarit joka toinen päivä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu