mä saan ehk marsun

tota saan marsun ehk kivaa :) poika marsu ainakin haluaisin
4271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

muistathan että kaksi on aina parempi kuin yksi. Marsut kun ovat laumaeläimiä.

Äänestä
  • yleensä kannata laittaa samaan häkkiin ellei nyt välttämättä halua ruumiita!!!

    Äänestä

  • uroksia ei kirjoitti:

    yleensä kannata laittaa samaan häkkiin ellei nyt välttämättä halua ruumiita!!!

    kyllä yksilöistä..jotkut urokset esim.veljekset tulevat usein hyvin toimeen. Mahdollisuuksia on monia, esim.leikkautat uros-marsun ja otat naaraan kaveriksi, tai toiseen häkkiin sitten toinen uros (jos eivät hyväksy toisiaan), jolloin voivat kuitenkin vierekkäisistä häkeistä pitää toisilleen seuraa.

    Äänestä

kannattaa ottaa veljekset jos ottaa uroksia.minullakin on veljekset.ja hyvin pärjäävät=)tai sitten leikattu uros ja naaras=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


APUVA94 kirjoitti:

tota saan marsun ehk kivaa :) poika marsu ainakin haluaisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu