KURONEN YRITTÄÄ LISÄTÄ MYYNTIÄ

Nyt keskustakin on painostanut hiljenemään kurosta hänen omien sanojensa mukaan.Mikähän emä valhe suraavaksi,tämä fiktio sussu keksii???:
3381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

myös supo,kerrotaan että painostus ollut hurjaa,ja sussu melkein mennyt psykoosiin:=)

Äänestä

Nainen taitaa elää omassa mielikuvituksessaan. Sanoi Iltalehden videolla, että uhkailut ovat olleet etupäässä nimettömiä. Minäkin laitoin nimeni adressiin, mutta en halunnut nimeni näkyvän netissä. Ei se ole painostusta eikä uhkailua jos kehottaa toista vaan olemaan hiljaa! Tunnen suurta myötähäpeää Kurosta kohtaan. Häpeän myös kaikkien niiden toimittajien puolesta, jotka juoksevat hänen perässään: ei kansa halua tällaista!

Törkeintä on, että Kuronen kertoo kirjassaan myös Merja Vanhasesta. Eipä Matti Vanhanenkaan varmaan aavistanut millaiseen...en löydä enää sopivaa sanaa...naikkosen laastarisuhteekseen löytää!

Äänestä

Tosiaan samaa mieltä kanssasi.Toivottavasti kukaan ei "rahan ahneen" valheiden kirjaa osta,en ymmärrä ton ikäsen muijan rahanhankintaa, (Häpeä Susan)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VALHEILLA kirjoitti:

Nyt keskustakin on painostanut hiljenemään kurosta hänen omien sanojensa mukaan.Mikähän emä valhe suraavaksi,tämä fiktio sussu keksii???:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu