En usko että Kuronen sattumalta löysi

en alkuunkaan kun tutkii molempien susanin ja managerin taustoja- näyttää todella mielenkiintoiselta.

Tämä selittää myös peitetarinan kirjaksi ja "ihan oikeen suhteen" . Arvelua vaan mutta...
4334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että hän etsi tietynlaisia miehiä, sillä kukaan ei noin motaa ehtisi tutustua jos on aito etsijä. En usko. Hän valikoi.

Äänestä

Olisikohan näiden lähestyvien vaalien alla kehitelty juoni Matin maineen mustaamiseksi

Äänestä
  • on sillä kiire Kurosella oli polttava ja kuin tuuliviiri. Vanhanen olisi nyt raivattava, oli liiankin hyvä ja laskelmat pettivät. tajusivat etteivät selviäkkään eroon. Ilman kovaa kolausta.

    Äänestä

  • näin juuri kirjoitti:

    on sillä kiire Kurosella oli polttava ja kuin tuuliviiri. Vanhanen olisi nyt raivattava, oli liiankin hyvä ja laskelmat pettivät. tajusivat etteivät selviäkkään eroon. Ilman kovaa kolausta.

    Luetaan aina muittenmaitten salaliittoteorioista. Nyt on meillä omamme.
    Minne johtaa polku.
    siinä oikeata salapoliisityötä.
    Mistä aloitetaan!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanhasen kirjoitti:

en alkuunkaan kun tutkii molempien susanin ja managerin taustoja- näyttää todella mielenkiintoiselta.

Tämä selittää myös peitetarinan kirjaksi ja "ihan oikeen suhteen" . Arvelua vaan mutta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu