Apua! Yhtäkkiä ilmestyi, jotain väärää nappia kun painoin, kummallisia nuolia, palloja ja kaksi rinakkaista pystyviivaa tekstiin ja tulee kaikkeen aiemmin tallennnetuun tekstiinkin. Miten saan ne pirulaiset pois??? Auttakaa.
Nuolet ja pystyviivat pois?
tonttuinsinööri
4477
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Paina muokkaa ja kumoa.... se olisi kyllä pitänyt tehdä heti sen muotoilun jälkeen....en osaa enempää auttaa koska en tiedä mitä nappia menit painamaan !!!!!!!!!!!
no minähän sanoin että tonttu olen mutta selvisi tämä homma. tiedoksi muille jos näin käy tee seuraavaa: ctrl shift 8 .
en tajunnut sun selityksestä että se oli toi näytä piilota juttu..... tolle on olemassapikakuvakekkin työkalurivillä! yleensä zooma-jutun vieressä. Siitäse on helppo napsauttaa päälle ja pois.
Tota käytetään yleensä paljonkin, koska toiminnolla näkee kaikki enterin ja tabulaattorin ym... sivunvaihdot, Muistakaa että viivat ja merkit ei tulostu vaikka painaisit tulosta-nappia tai katsot esikatselua niin ne ei näy !!!!
Näytä muotoilumerkit ¶