Thaiboxing Kuopiossa..?

Milla-78

Moi!
Ooon innostunu ko. lajista ja haluaisin tietää onks kuopiossa seuraa, johon vois liittyä ja alottaa harrastuksen?

2

667

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Samaa syksyllä kysellyt

      Ei ole ei.. Joskus täällä on ollut joku aktiivinen seura mutta ei ole nyt vuosiin näkynyt mitään thaikku rintamalla, HUOMIO! Joku Kuopioon vetämään treenejä/perustamaan oma seura, olen varma että harrastajia löytyy!

      • Mr Doc

        Miksi aina huudella, että "joku" pitäisi tulla pelastamaan Kuopio ja alkaa vetämään Thaikkureenejä.. miks ette kasaa porukkaa kasaan ja ala itse pyörittämään toimintaa... varmaan liitolta saisitte alkuun jonkun vetäjän opettamaan alkeet ja siitä homma lähtisi käyntiin. Vastuun siirtäminen kun on nykysin niin helppoa.. ei muuta kun varaamaan vuorot ja olemaan yhteydessä liittoon. Samalla tavallahan perustettiin Kemiinkin thainyrkkeilyseura... ja nyt homma toimii. Tuskin sinne Kuopioon muuten on kukaan koskaan seuraa perustamassa..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      35
      4653
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      56
      3220
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      30
      2883
    4. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      61
      2815
    5. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      6
      2410
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      54
      2195
    7. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      23
      1651
    8. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1601
    9. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      1548
    10. Maailmassa monta

      On ihmeellistä asiaa. 😮
      Ikävä
      16
      1514
    Aihe