Valtakunnan JUORUÄMMÄ...tulloo....

No niin...Kuronen voi taas puolen vuodenpäästä tehdä uuden kirjan...kun on ensin täydentänyt päiväkirjaansa kaiken kokemansa mediakohun..ja taas toimittjat ovat lääpällään...kun on taas ilmestynyt alakoulutyyliin kirjoittettu töksähtävä tekele !!
4188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tyhmästi kirjoittaessaan kirjan, mutta muuten hän teki oikein, kertoessaan, minkä tason pääministeri meillä on. Itsekäs ja muista välinpitämätön ihminen, jonka ei tulisi pallillaan istua, vaan etsiä muita töitä.

Äänestä

Sulla näkyy olevan samanlainen järjen juoksu kuin Kurosella...kun et näköjään edes osaa kirjoitaa Kurostakaan oikein...(Mikä on Kutonen ???)

Äänestä

harmittaa, kun suomalaista metsää kaadetaan paskalehtien ja kirjojen vuoksi...

Äänestä
  • ...jos mainitsen, että suomessa on toi kierrätys aikalailla mallillaan. Niin eiköhän ne paskalehdet ja kirja kuitenkin loppujen lopuksi mene uusio käyttöön. Turhaa työtähän siinä välissä joutuu tehdä....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..pois alta !! kirjoitti:

No niin...Kuronen voi taas puolen vuodenpäästä tehdä uuden kirjan...kun on ensin täydentänyt päiväkirjaansa kaiken kokemansa mediakohun..ja taas toimittjat ovat lääpällään...kun on taas ilmestynyt alakoulutyyliin kirjoittettu töksähtävä tekele !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu