Lopetetaan keskustelu

Lopettakaa jo Kurosesta kirjoittaminen!Eipä vois vähempää kiinnostaa!Hävettää olla tämän maan kansalainen.Suomelle tulee mahtava kuva ulkomailla.
Maailman sivu on parit syöneet,juoneet ja naineet! Haloo!!!
2104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mikään keskustelu, kun jokainen tekee oman avauksen, eikä kukaan vastaa. Ei jaksa selata.

Äänestä
  • Nythän tämä vasta jännittäväksi käy. Kuronen ei aikaillut, vaan vastasi pikaisesti Vanhasen kommenttiin, koskien puheiluita, jotka voivat olla valtiosalaisuuksia
    Tästä akasta tuli Vanhaselle tosi painajainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku saa kiksejä!! kirjoitti:

Lopettakaa jo Kurosesta kirjoittaminen!Eipä vois vähempää kiinnostaa!Hävettää olla tämän maan kansalainen.Suomelle tulee mahtava kuva ulkomailla.
Maailman sivu on parit syöneet,juoneet ja naineet! Haloo!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu