Raw ja Smackdown taikaisin subille!!!
Subille takaisin Raw ja Smackdown!
5
517
Vastaukset
- Striper
...jos hyvin käy saatamme tulevaisuudessa vielä nähdä. Aivan sama, katson ne muutekin Dailymotion.comista ilman warettamista.
- Nannekassi
JimTV saattaa aloittaa näiden näyttämisen, Wrestlingalert sivuilla oli JimTV kuvamainos jossa näkyi kun ilmeisesti Jeff Hardy hyppää jonkun päälle Swanton Bombin, joka ei voi olla vain huvin vuoksi tungettua.
- Urheilukanava
Nannekassi kirjoitti:
JimTV saattaa aloittaa näiden näyttämisen, Wrestlingalert sivuilla oli JimTV kuvamainos jossa näkyi kun ilmeisesti Jeff Hardy hyppää jonkun päälle Swanton Bombin, joka ei voi olla vain huvin vuoksi tungettua.
Alkaa näyttäää sitä joskus. Paitsi että Mitä väliä kuka sitä näyttää kuhan se näkyy ;)
- DukeMullins
Urheilukanava kirjoitti:
Alkaa näyttäää sitä joskus. Paitsi että Mitä väliä kuka sitä näyttää kuhan se näkyy ;)
On siinä se väli että tällä alueella ei ainakaan Urheilukanava näy.
- DukeMullins
DukeMullins kirjoitti:
On siinä se väli että tällä alueella ei ainakaan Urheilukanava näy.
Nyt se muuten alko vähän aika sitten näkymään, johtuisko sitten tosta uudesta digiboxista ? Sen lisäks alko näkyyn tuo 69. kanava, jossa näkyy peli-tv ja porno-tv.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648