Onko jollakin kokemusta Huoneistohotelli Casablancasta? Kertokaa muutakin Santa Ponsasta ja sen elämänmenosta.
Santa Ponsa
6
8963
Vastaukset
- Mallorcan kävijä
Santa Ponsa on pieni rauhallinen lapsiystävällinen lomakohde.Rannat ovat puhtaita.
Bussilla pääsee Palman keskustaan tosi hyvin (nro.102 ja 103 suunto 2.5€) Kivoja ravintoloita ja Yöelämääkin on Baarikadulla joka on vastakkaisella laidalla kuin Casablanca sijaitsee.Santa Ponsassa on markkinat aina Tiistaisin.Olemme perheen kanssa käynneet Santa Ponsassa 7 kertaa viimeksi viimekesänä ja menossa jälleen kesällä 2007.Casablanca hotelli on hyvällä paikalla ja palvelut, siivous,ilmastointi joka huoneessa ja iltaohjelmaakin hotelli järjestää n.3 kertaa viikossa.Uima-allas alueet ovat viihyisät.- Nimetön
Oliko Casablancan huoneistot viihtyisät. Olen varannut matkan sinne perheeni kanssa 14.10. Varasin huoneiston jossa on kaksi makuuhuonetta. Onko Aurinkomatkojen huoneistot merellepäin vai sisäpihalle? Vielä tuolloin on lämmin noin yleensä? Kiitos vastauksista etukäteen.
- Mallorcan kävijä
Nimetön kirjoitti:
Oliko Casablancan huoneistot viihtyisät. Olen varannut matkan sinne perheeni kanssa 14.10. Varasin huoneiston jossa on kaksi makuuhuonetta. Onko Aurinkomatkojen huoneistot merellepäin vai sisäpihalle? Vielä tuolloin on lämmin noin yleensä? Kiitos vastauksista etukäteen.
Olimme viime kesänä kyseisessä hotelissa ja meillä oli huoneisto merelle/uima-altaalle päin.Sisäpiha on merenpuolella.
Hotelli sijaitsee kukkulalla josta on erinnomainen näkyvyys Ponsan keskustaan ja rannalle.Pienemmässä makuuhuoneessa on kerrossänky ja suuremmassa on parisänky.
Olemme jälleen kerran kesällä menossa kyseiseen hotelliin. - ollaan
Nimetön kirjoitti:
Oliko Casablancan huoneistot viihtyisät. Olen varannut matkan sinne perheeni kanssa 14.10. Varasin huoneiston jossa on kaksi makuuhuonetta. Onko Aurinkomatkojen huoneistot merellepäin vai sisäpihalle? Vielä tuolloin on lämmin noin yleensä? Kiitos vastauksista etukäteen.
menossa Santa Ponsaan.Mutta vasta 20.10,vieläköhän siellä on lämmintä?Hotelli taisi olla Holiday Park,ei varmaan mikään loitokas.Tosin siellähän ei aikaa vietetäkään,mutta jos olet ollut kyseisessä hotellissa kerrotko onko se kaamee murju? Ja muutakin Santa Ponsasta.
- mielaaaaa
Hei! Olemme myös menossa Santa Ponsalle matkalle, ja vieläpä samaan huoneistohotelliin eli Casablancaan. Kiinnostais kovasti saada tietoa enemmänkin tuosta Casablancasta, eli jos joku vaan viitsii kertoa, niin hyvä juttu. :)
- satunn yksin matkail
Kertokaa nyt kuulumisisa, kesällä Santa Ponsassa käyneet. Millaista mahtaisi siellä olla syyskuussa?
Entäs millaista jos nainen päättäiskin matkusta ayksin ja mennä rannalle yksin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai11710002Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki785016Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.694842Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.73300Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j142507Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1071740Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.551560- 471536
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota591454Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?661392