Gamppulassa löytyy ainakin 2 pitkälettiset mihet, molemmat noin, 190 cm. Nahkatakki,bootsit ja farkut..... ketkä ne ovat tai missäpäin gamppulassa ne asuuvat?
Gamppulan pitkälettiset mihet
jojo
101540
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
sielä jojo-talosa, missä kirioitetaan tosi palion.
JOJO-TALO???? jos joku pikkasen valasis asiaa...
Täältä työttömien keskuudesta terveisiä!
että koulutus on turhaa?
Voihan kaljutkin olla työtön ja lyhythiuksinenkin. Ei hiuksilla väliä.
Siellä ei ole mitään miehiä, surkimuksia vain, pitkä rasvaletti pahentaa tilannetta ja takaa elinikäisen työttömyyden. Toivottavasti pysyvät kamppulassa eivätkä tule muille riesaksi.
Hiusten pituudestako se työtilanne on kiinni? Ilmankos teen työtä vaan osanaikaa, kun tukkani on puolipitkä....
Kyselijälle tiedoksi, ettet usein näihin pitkätukkahulttioihin törmää, ne kun työn vieroksujina nukkuu päivät ja valvoo yöt. Eli yöllä voit niihin törmätä jos haluat.
näin se on miehellä. Valmistuin silloin aikanaan tekusta ja hain töitä. Hain oikeastaan vaan päällikkö-/esimiestehtäviä. Pääsin todistuksen perusteella aina työhaastatteluun, mutta paikkaa ei auennut puoleen vuoteen. Leikkasin olkapäille ulottuvat hiukseni lyhyeksi ja otin korviksen pois korvasta ja heti kuukauden sisällä pääsin töihin.
Mites nuo muusikot sitten jotka ulkomilla keikkaavat. Heillä monella on musiikin lisäksi omia bisneksiä. Sanotaan vaikka Sonata Arctica, jäsenillä pitkät hiukset mutta ei näytä kovin työttömiltä.
Työtön ei välttämättä erotu muista joten sulla täytyy olla ennustajan taidot jos osaat sanoo kuka on työtön tai töissä.
Riippuen töistä kyllä miehellä silti voi olla pitkätukka. Olen nähnyt monella miehellä pitkäntukan ja silti heillä on hyvä duunikin.
Mä luulen että enemmistö työttömistä on lyhytukkasia miehiä.