Ostin Iltalehden

Lupasin ostaa kaikki iltalehdet Lähikaupastani,jos Kuroskan lärvi ei ole etusivulla.Vähän se nuori myyjä katto mua kun kahmin kaikki iltikset syliini onnellinen hymy naamalla.Luuli varmaan,että siinä lehdessä on jotain arkaluonteista minusta.Näköjään boikotti puri iltalehteenkin.
9650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

naurattaa...ihana ihminen. Oikein hyvää elämää sinulle!

Äänestä
  • Ihanaa ,tulee kevät ja muuttolinnut.Ihana päivä ilman Kurosta .Tein monta ihmistä onneliseksi kun jaoin niitä iltiksiä siwan pihalla...heh heh

    Äänestä

  • Espoon Emäntä kirjoitti:

    Ihanaa ,tulee kevät ja muuttolinnut.Ihana päivä ilman Kurosta .Tein monta ihmistä onneliseksi kun jaoin niitä iltiksiä siwan pihalla...heh heh

    Kuinkahan pärjäätte sunnuntain, kun lehti ei ilmesty?
    Aikuiset naiset.

    Äänestä

sanani pidin...

Äänestä

koittakaa nyt tajuta ettei nämä viestit kuulu tälle palstalle! viestisi ei koske mitään juorua saati julkisuuden henkilöä. "ostin iltalehden". voi jumankauta. mitäs jos ihmiset alkaisi kirjoittaa tälle palstalle "join lasin maitoa". "kävin juuri vessassa".
oikeasti, lopettakaa tai teen teistä valituksen! iltalehtiboikottiaiheet eivät enää esiinny tällä palstalla senkin typerät moukat!

Äänestä
  • noin pienistä herneitä nenukkiin ;).

    Äänestä

edellisen päivä yhteen kysymykseen kieltäytyi vastaamasta kun ohjeet puuttuivat
oli vaan ohjeistettu vastaamaan että hän on kuullut vanhasen puhuvan puhelimessa
olen itsekin ollut varomaton ja vastannut puhelimeen muiden läsnäollessa - voi voi

Äänestä

oikeasti kuitenkaan? Ethän? Nyt juksaat ;).

Samaa roskaa se Iltalehti on yhä, vaikkei Kurosen naama tänään kannessa ollutkaan. Jo vuosia kestänyt kestoboikottini jatkuu yhä.

Äänestä
  • voi jeesus mikä idiootti.
    Varmaan sitä iltapäivälehden kustantajaa harmittaa nyt tosi paljon. Menenpä tästä kauppaan ja ostan kaikki kahvipaketit ja boikoton kahvintuottajia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Espoon Emäntä kirjoitti:

Lupasin ostaa kaikki iltalehdet Lähikaupastani,jos Kuroskan lärvi ei ole etusivulla.Vähän se nuori myyjä katto mua kun kahmin kaikki iltikset syliini onnellinen hymy naamalla.Luuli varmaan,että siinä lehdessä on jotain arkaluonteista minusta.Näköjään boikotti puri iltalehteenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu