avastin kanssa ja xp:ssä?

kauan sitten, muutama kuukausi sitten varmaan, oli Zone Alarm mutta sen päivitysversio joku numero...ei yhtäkkiä toiminutkaan enää tuossa paketissa. Mikä olis nyt ajankohtaisista hyvä?
3542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

>kauan sitten, muutama kuukausi sitten varmaan, oli
Zone Alarm mutta sen päivitysversio joku numero...ei
yhtäkkiä toiminutkaan enää tuossa paketissa. Mikä
olis nyt ajankohtaisista hyvä?<

Toimii edelleenkin, ainakin minulla ja varmasti myös
muillakin.

Äänestä
  • 7.0.302.000 Zone, Avast ja XP toimii ainakin hyvin.

    Käyttöjärjestelmä asennettu n. kuukausi sitten ja siihen nuo uusimmat versiot.

    Äänestä

toimii. Ja kone nopeutuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikä palomuuri todella toimis kirjoitti:

kauan sitten, muutama kuukausi sitten varmaan, oli Zone Alarm mutta sen päivitysversio joku numero...ei yhtäkkiä toiminutkaan enää tuossa paketissa. Mikä olis nyt ajankohtaisista hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu