onko KETÄÄN havainut limewiresa häikää

onko ketään huomanut limewiressä toimivuus ongelmia en saa limewirea pääle tai siis ei löydä yhteyttä millään ja sitten on joku ihme texsti ja lukon kuva palkki kertokaa onko muut havainut saman kaltaisia ongelmia
4233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kukaan on huomannut ketään, jolla olisi sama ongelma.

Äänestä
  • koneella ,mutta kerran yritin päälle niin ei menny,
    huono grafiikka

    Äänestä

Oikein sitten kirjoitit ISOILLA tuon idioottimaisen ja teinipeelomaisen kielioppivirheesi?

Kokeilepas sanaa "kukaan".

Äänestä
  • edetään nykyään tyhmimpien häiriköiden ehdoilla, ja oppimistulokset esitellään suomi24:n palstoilla. Toivottavasti ymmärtävät edes toinen toisiaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


neo........................... kirjoitti:

onko ketään huomanut limewiressä toimivuus ongelmia en saa limewirea pääle tai siis ei löydä yhteyttä millään ja sitten on joku ihme texsti ja lukon kuva palkki kertokaa onko muut havainut saman kaltaisia ongelmia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu