mutta käsitän
leijona
rakastaa
aika montaa muutakin..
;(
well, no garantee in the name of luv
rakastan
3
509
Vastaukset
- C.A
Olet tehnyt oikean havainnon. Leijona on hyvin vahvaa tyyppiä, hän nauttii siitä että hänellä on paljon rakastavia ihmisiä ympärillä ja jos joku ei pidä hänestä, hän ei halua olla missään tekemisissä. On myös hyvin hämillään jos saa rukkaset. Tunnen leijonatyypin todella hyvin. Annan pari neuvoa sulle: etene hitaasti, ole vaikeasti saavutettava... anna hänen ottaa yhteyttä. Leijonatyyppi ottaa itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Kaikkea hyvää!!! Koita kestää ;)
- noinkaan mene kyllä
Ei kannata odottaa liian kauan että leijona ottaa yhteyttä, nimittäin tämä jellona ei ota ainakaan. Jos ei itse ole kiinostunut niin paljon että ottaa leijonaan yhteyttä, niin ei kyllä kannata odottaa sitä meiltä päinkään. Poikkeuksia toki on. Ei kannata toisaalta olla liian tungettelevakaan, se ärsyttää.
Leijonaa ei kannata loukata, sillai pieneksi vihjauksesksi...!!!
Ja kai sitä kuka hyvänsä loukkaantuu rukkasista ja jätetyksi tulemisesta, eikö muka? - tämä leijona
eli uudet tuulet odottaa, jos ei vastapuolta yhteydenpito kiinnosta. Hyvin nopeasti hetken seuraamisen jälkeen tulee pääteltyä, kiinnostaako toista tarpeeksi. Muiden leijonien puolesta en voi puhua, mutta ainakin itse haen todellista suhdetta enkä mitään oleskelua muuten vain ilman tunteita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322269Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749476Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297470Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806315SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825940Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344966HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084610Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014366Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo852036Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k781332