Ilman faneja kukaan ei olisi koskaan

Tiennyt hänestä ja ei kävisi hänen keikoillaan. Eli julkkiksien täytyy olla no hiukan esikuvina. Että se siitä, joka väitti päinvastoin.
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ala vetää paska britneyn osiosta .nollaihminen sä oot. mitättömyys.piece of garbage.

Äänestä
  • miksä tuut tänne haukkumaan ihmisiä? sulla on huono elämä. ala vetää ite saakelin *******************

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niihä se on vaan kirjoitti:

Tiennyt hänestä ja ei kävisi hänen keikoillaan. Eli julkkiksien täytyy olla no hiukan esikuvina. Että se siitä, joka väitti päinvastoin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu