särkynyt sydän

Olen menettänyt sydämeni vl miehelle ja hän minulle. Mutta meillä ei voi olla tulevaisuutta koska minä en ole vl. Tuntuu niin pahalta, ajattelen häntä koko ajan ja hän sanoo ajattelevansa minua. Rakkaus tekee kipeää. Onko kellään samanlaisia kokemuksia?
1369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mennen tullen yhden vl-lahkon pesee; itsesi ei kannata siihen kummemmin tutustua, vaikka ketjuun pian tippuukin käännytyssuosituksia-ainutkertainen elämä sentään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö82 kirjoitti:

Olen menettänyt sydämeni vl miehelle ja hän minulle. Mutta meillä ei voi olla tulevaisuutta koska minä en ole vl. Tuntuu niin pahalta, ajattelen häntä koko ajan ja hän sanoo ajattelevansa minua. Rakkaus tekee kipeää. Onko kellään samanlaisia kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu