Ikävä

Ikävä mulla on SusanNaa,
vaikken häntä koskaan saa
2715
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaahas. Susannako on varattu? Tietääkö hän tunteistasi?

Äänestä
  • hän.Tuskimpa tietää vaikka sellainen aavistus minulla on että saattaisi tietää.Hän kyllä pyörii mielessäni niin jatkuvasti että lienee jokin ajatuksistani hänellekin karannut ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ikävä kirjoitti:

Ikävä mulla on SusanNaa,
vaikken häntä koskaan saa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu