Kyllä täytyy myöntää

Oli miten oli täytyy myöntää, että ystäväni Marko Lind osaa siltikin sivaltaa ja osua asian ytimeen.
Satuuhan sen kun joku uskaltaa olla oma itsensä ja tuoda kanntaansa esille.
Palsta on kuivaakin kuivempi, kun ei ole täällä ollut kesusteluissa mukana.


T: P.R.-H
41037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Rakas ystäväni Marko on julkaisemassa tänä keväänä pari uutta levyä "KUOLEMAN KORTIT" ja "RAKKAUDEN SEITSEMÄS HUONE". Uudet kotisivut www.theking.fi
avautuvat lähiaikoina. Siinä on näytteitä uusista kappaleista sekä tietoa aikaisemmasta tuotannosta.

Jos aihetta löytyy levytyksen jälkeen, niin kyllä hän taas osallistuu keskusteluihin.

Äänestä

tyhjää jauhava joutomies. Onko koskaan tehnyt rehellistä päivätyötä? Tollaiseen maailmanparannus vaahtoamiseen pystyy kuka vaan joka haluaa olla esillä ilman mitään perustetta. Mutta hienoa kun ihailijoita riittää.

Äänestä
  • Enemmän se on tehnyt vapaaehtoistyötä kuin moni häntä mollaava työläinen. Et vetäsepä siitä

    Äänestä

Päivillä ei sitten itellä kuitenkaan ole sana yhtä hyvin hallussa, se Markon eduksi mainittakoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Osuu oikeaan kirjoitti:

Oli miten oli täytyy myöntää, että ystäväni Marko Lind osaa siltikin sivaltaa ja osua asian ytimeen.
Satuuhan sen kun joku uskaltaa olla oma itsensä ja tuoda kanntaansa esille.
Palsta on kuivaakin kuivempi, kun ei ole täällä ollut kesusteluissa mukana.


T: P.R.-H

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu