Hyvät fanit!
Nyt on tullut aika vaatia Bon Scott takaisin AC/DC:n laulajaksi. Liian monta päivää ja vuotta on kulunut Brianin pihinää kuunnellessa. Kerätkäämme Miljoona nimeä tähän ketjuun. Lähetämme sitten amerikan presidentille vetoomuksen sähköpostilla ja siinä on linkki tähän listaan.
Nettiadressi
13
984
Vastaukset
- God Bless America
Vaikka se Bon oliski elossa niin sitä teksasin suuridioottia tuskin kiinnostaa mikään brittiläis/aussilais rokki.
- Ennen oli...
Vapaan maailman johtajana hänellä on varmasti parhaat mahdolisuudet kloonata Bon.
- r.i.p.
voipi olla että ei siitä 27 vuotta mädäntyneestä raadosta paljon ääntä lähe...hehe...vai tiedätkö jonku kikkakakkosen millä kuolleet herätetään henkiin?
- Ennen oli kaik paremmi
mutta lähinnä peräänkuulutan sitä, että heti kun keksivät niin ekana herättää Bonin. Oujee
- hyvi pyyhkii
Ennen oli kaik paremmi kirjoitti:
mutta lähinnä peräänkuulutan sitä, että heti kun keksivät niin ekana herättää Bonin. Oujee
Tuo sun juttus on aika sairas herätetään ny joku kuoleista. kummaku et elvistäki jo oo herätämäs.
- tarvitaan
Ei se muuten onnistu... bon scotti va deloreanin kyytiin ja kiihdytetään auto 88mp/h vauhtiin ja käynnistetään jatkumokapasitori ja warpataan sitte takaasi tähän aikaan.
- Vähän vaikea saada Bonia ta...
1. Bon on kuollut.
2. Ja vaikka olisi elossa, ei Bush päättäisi tuleeko se takaisin AC/DC:hin. - Ennen Kaik oli paremm.
Tämä on sitä ajattelutapaa, minkä toivoisi olevan yleisempää fanien keskuudessa. Rakentava ehdotus. Eipä tullut edes mieleen itselle, mutta jos se toimi elokuvassa, niin miksei myös tosielämässä.
Vaikka se de lorean toimisi, niin mistäpä niitä autoja enää saa? Luulenpa, että aikakone olisi tehty jos de loreaneja olisi paljon liikenteessä. - problem child
Ennen Kaik oli paremm. kirjoitti:
Tämä on sitä ajattelutapaa, minkä toivoisi olevan yleisempää fanien keskuudessa. Rakentava ehdotus. Eipä tullut edes mieleen itselle, mutta jos se toimi elokuvassa, niin miksei myös tosielämässä.
Vaikka se de lorean toimisi, niin mistäpä niitä autoja enää saa? Luulenpa, että aikakone olisi tehty jos de loreaneja olisi paljon liikenteessä.Tässä se taas nähdään tämänkin foorumin keskustelujen taso. Mitä tyhmempi topic sitä enemmän viesti saa lukijoita ja vastauksia. Ymmärrän että moni lukee viestin mielenkiinnosta mutta sitä en ymmärrä miksi tämän kaltaiset viestit saa vastauksiakin huomattavasti enemmän kuin viestit joissa käsitellään asilinjalla AC/DC:tä ja sen musiikkia. Valitettavaa todeta että tämänkin foorumin porukasta vain murto-osa omaa hieman laajempaa AC/DC tietoutta ja on ylipäätään perehtynyt AC/DC:n tuotantoon.
- Ongelma lapsi
problem child kirjoitti:
Tässä se taas nähdään tämänkin foorumin keskustelujen taso. Mitä tyhmempi topic sitä enemmän viesti saa lukijoita ja vastauksia. Ymmärrän että moni lukee viestin mielenkiinnosta mutta sitä en ymmärrä miksi tämän kaltaiset viestit saa vastauksiakin huomattavasti enemmän kuin viestit joissa käsitellään asilinjalla AC/DC:tä ja sen musiikkia. Valitettavaa todeta että tämänkin foorumin porukasta vain murto-osa omaa hieman laajempaa AC/DC tietoutta ja on ylipäätään perehtynyt AC/DC:n tuotantoon.
Kehuisit vielä myös ulkonäköäsi pösilö. On se jo aikojen saatossa huomattu että et sinä ainakaan musiikista mitään ymmärrä.
- problem child
Ongelma lapsi kirjoitti:
Kehuisit vielä myös ulkonäköäsi pösilö. On se jo aikojen saatossa huomattu että et sinä ainakaan musiikista mitään ymmärrä.
"On se jo aikojen saatossa huomattu että et sinä ainakaan musiikista mitään ymmärrä."
-Perusteluja kiitos! - Bon Scott forever
problem child kirjoitti:
"On se jo aikojen saatossa huomattu että et sinä ainakaan musiikista mitään ymmärrä."
-Perusteluja kiitos!Nämä Brian-fanit ovat niin nuoria, ettei ymmärrä huumorista mitään. Thunderstruck mädättäny aivot.
- problem child
Bon Scott forever kirjoitti:
Nämä Brian-fanit ovat niin nuoria, ettei ymmärrä huumorista mitään. Thunderstruck mädättäny aivot.
Otaksuinko oikein että tarkoitit mm. meikäläistä tuolla Brian-fanilla? Jos, niin ikäväksesi totean että ei osunut!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271924
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001670Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561276Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?631192Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31998Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51893Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47886Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44862Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798