HIIHTOLOMAN

Suomalaiset keski-ikäiset naiset ovat ehdot. Marianne Heikkilä ja Tanja Karpela.Saarela. onpa rouvat timmissä kevät kunnossa.oikke iloa vanhankin silmille.vautsi!!!
2350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kumpi on kuluneempi lööpeissä?

Äänestä
  • naiset voivat olla kauniita, kun eivät leiki teinejä. Jos on tyyliä. Vanhatkin naiset ryppyineen ovat kauniita, jos osaavat vanheta arvokkaasti. Katsos, perässä tulette, murkut, mutta kiinni ette saa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPEIMMAT kirjoitti:

Suomalaiset keski-ikäiset naiset ovat ehdot. Marianne Heikkilä ja Tanja Karpela.Saarela. onpa rouvat timmissä kevät kunnossa.oikke iloa vanhankin silmille.vautsi!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu