virikkeitä

mun marsun häkis ei oo paljokaan mitään virikkeitä, niin haluaisin ideoita.oon kattonu googlesta mut ei sieltä taho löytyy....sen häkis on vaa pari tiiltä,aktiivpallo ja katos
4296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • oli ehdottomasti toinen marsu.

    Äänestä

  • virike kirjoitti:

    oli ehdottomasti toinen marsu.

    että paras virike oliSI kaveri marsullesi..:)

    Äänestä

kirjoitinkin jo aikasempaan keskusteluun että miun kotisivuilta löytyy virike ideoita, osote on: http://www.freewebs.com/2marsua
Tutustu sivuihini ja kirjoita vieraskirjaan! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marsu kirjoitti:

mun marsun häkis ei oo paljokaan mitään virikkeitä, niin haluaisin ideoita.oon kattonu googlesta mut ei sieltä taho löytyy....sen häkis on vaa pari tiiltä,aktiivpallo ja katos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu