pyöristä

Eli mikä on äffän (-90) jako? Entä sopiva et? Vanteen leveys? Olisko 195/50/15 sopiva rengas?
3256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

JOO HYVIN SOPII

Äänestä

Eli, jos kyse on Mazda 323F 89-94 mallista niín jako on 4*100 ja 195/50/15 sopivat alle.

Äänestä
  • juuri tollanen auto on kyseessä! entäs sopiva et? 35?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


werty kirjoitti:

Eli mikä on äffän (-90) jako? Entä sopiva et? Vanteen leveys? Olisko 195/50/15 sopiva rengas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu