verhokangas hotelleissa

tietääkö joku mitä materiaalia on hotelleissa pitkät katosta lattiaan ulottuvat verhot jotka pimentävät hotellihuoneen? ei ole paksu samentti vaan joku muu materiaali?
41010
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Erikseen on myytävänä ns.pimennyskangasta.

Äänestä
  • ihanko verhokaupoista löytyisi?

    Äänestä

  • mistä kirjoitti:

    ihanko verhokaupoista löytyisi?

    Kyllä löytyy kangaskaupoista. Kannattaa kysäistä myyjältä, saattaapi saada myös tilaamalla.

    Äänestä

  • jos on hyvät valikoimat kirjoitti:

    Kyllä löytyy kangaskaupoista. Kannattaa kysäistä myyjältä, saattaapi saada myös tilaamalla.

    on monta.Myös kuviollisia nykyään löytyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei valoa kirjoitti:

tietääkö joku mitä materiaalia on hotelleissa pitkät katosta lattiaan ulottuvat verhot jotka pimentävät hotellihuoneen? ei ole paksu samentti vaan joku muu materiaali?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu