moi,
Miten paikka on verrattavissa Phuketiin? Onko miten baareja/diskoja yms poikamiesten tarpeisiin. Jos molemmissa olet käynyt, kumpaa suosittelet miesnäkökulmasta. Ensikertalaisia ei olla Thaimaassa.
Onko miten meininkiä?
5
1305
Vastaukset
- sellanen kysymys
Ei ole Samuilla baareja...pelkkiä luostareita. Pysykää seksituristit siellä Phuketissa ja Pattayalla, että ei tartte joka paikassa katella teiän toilailuja. Kiitos.
- ...
Kysyjä varmaan ite tykkäis, jos Suomessa olis yhtä paljon pystybaareja kuin Phuketissa ja ulkomaalaiset miehet ravais täällä ruuvaamassa. Ei hyvää päivää. Miksi pitää pilata kauniita paikkoja ja muuttaa paikallisia tavallisia baareja porttoloiksi? Kysyntä tekee tarjonnan ja varmaan ymmärrät mitä kysyt.
- seiväs-matkailija
On siellä erittäin runsaasti tyttöpaikkoja. Sekaan vaan ja tyttöjä ostamaan.
- seiväs-matkailija
Parempi meno kuin Pattayalla tai Phuketissa. lääh-lääh.
- JEIJO
Tarkoitatko tuolla baaria missä paikalliset mimmit venaa ulkona ja lähtee maksua vastaan hoitelemaan sut? Vai tarkotatko baaria mistä saa otettua haltuun turistikissoja ihan omiin tarpeisiin?
Näitä kumpiakin löytyy saarelta. Varsinkin Chaweng roadin alueelta. Ainakin Green Mango-niminen ravintola tarjoaa tuota jälkimmäistä vaihtoehtoa enemmän kuin tarpeeksi.
Toivottavasti tarkoitit sitä, etkä noita vitun tyttöbaareja.
Onneksi Samuilla ongelma ei ole vielä niin paha kuin Pattayalla tai Phuketissa. En ymmärrä miten joku maksaa seksistä. Hyi vittu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4073024SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis682352Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781999Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1171727- 1401572
- 711223
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li121012Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön2681003- 40874