Hei!
Antakaapas vinkkejä mitä bestmanille ostaa lahjaksi? Kaasolle on helppo keksiä mutta miehelle ei...
Bestmanin lahja
6
3402
Vastaukset 6
- ...
joka kaipailisi myös vinkkejä, mitä voisi ostaa... :)
- :.:.
- lahjakortti esim. urheiluliikkeeseen (jos siis urheilullinen bestman)
- lahjakortti risteilylle
- nimikoitu muki, pyyhe, tmv.
- tarjoatte illallisen jossain hyvässä ravintolassa
- hieronta, jalkahoito, tms.
- taskumatti
- lahjakortti vaateliikkeseen
...- parhaalle miehelle
Lippu Formulakisoihin Monacoon. Sulhanen lähti tietenkin seuraksi.
Lahjakortti vaateliikkeeseen on varmasti hyvä.
Tietenkin riippuen henkilöstä,voi ostaa levyn, Taru Sormusten herrasta dvd-boxin tai vaikka pullon hyvää viskiä
- Hyvä muisto ja tarpeellinen
Taskumatti.
Älä missään tapauksessa hanki Kalevakorua kutn kalvosinnappeja tai jotakin solmioneulaa!!!- anni
No se riippuu ihan BM:sta. Toisella on jo kaksi taskumattia, muttei kalvosinnappeja - toisilla toisinpäin. Ja eri ihmiset myös tykkäävät erilaisista jutuista: toiset tykkää Kalevalasta, toiset ei.
Meidän BM:lla on varmaan sata taskumattia, tuhat paria kalvosinnappeja ja solmioneuloja hän pitää mauttomina. Suunnittelin tuota urheiluliikkeen lahjakorttia tai vaihtoehtoisesti pitkiä kalsareita ;) (niinkuin vitsinä)
- ..............
me ostettiin Fiskarsin laatukirves, sellainen retki-mallinen mitä on kätevä pitää mukana. hauska ja tarpeellinen, ja jotenkin "miehekäs" lahja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 641022
- 601009
- 93817
- 57803
- 42668
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois222630- 50588
- 66565
- 40560
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79553