Onko kaksosen käytös

sen ogelma

vai meidän muitten vaa ..
Häpeän monasti kultani käytöstä,haluaisin vajota maan" alle niin vietävän usein.

5

938

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      Hei! Olen itse kala. Seurustelin 4kk kaksosen kanssa. Ja tulin aivan samaan johtopäätökseen kuin sinäkin etteivät kaksoset osaa käyttäytyä. Laukoovat suustaan mitä sylki suuhun tuo.Ei paljon ajattele sanomisiaan kun taas itse mietin hyvin tarkkaan etten loukkaa toista ja jos olen niin tehnyt pyydän anteeksi. Kaksonen muuten mukava ja seurallinen käytöksen puoleen vara parantaa!!

    • millukka lalal lalalal

      ne ovat hyvin itserakkaitta jos näin rajusti saa kirjoittaa,, mutta he haluavat vain sitä omaa hyvää ja omaa hyvää oloa..

      • ja myös puolison ongelma

        Kaksonen ei kerta kaikkiaan osaa käyttäytä tai sitten on vieraissa niin 'ylikäyttäytyvä' että sua itseä luullaan hulluksi jos muuta väität.
        Takana liitto kaksosen kanssa, joka päättyi kahteen pettämiseen ja avioeroon, että siinä teille kaksosen käytöstä.!!


    • Kala nainen

      Heips!Minulla on/oli sisko,poika ja EX paras ystävä kaksosia.He ovat hyvin seurallisia ja hauskoja.Mutta erittäin itsekeskeisiä,oman edun tavoittelijoita,osittain valehtelijoita "tätä he eivät vähällä myönnä" ja erittäin äännekkäitä esiintyjiä seurassa kuin seurassa.Heitä RAKASTAA niin pitkälle kuin on mahdollista,ainakin minä tein niin.

      • Uskon, että kaksosen voi kesyttää. Itse olen kalat ja poikaystäväni on kaksonen. Multa meni noin vuosi kaksoseni kesyttämiseen. Sitä ennen hän oli ehtinyt loukata neljää ystävääni sanomalla, mitä sylki suuhun tuo. Hän oli flirttaillut ja lähes pettänytkin, mutta sitkeästi jaksoin ja opastin kaksosta.

        Aloitimme ystävinä ja nyt olemme mitä parhaita ystäviä. Asumme yhdessä ja seurustelua on takana yli kuusi vuotta.

        Uskon vakaasti, että kaksosesta saa hyvä kumppanin, mutta kalat joutuu pistämään kaikkensa likoon sen eteen, ja varmuudesta ei ole tietoakaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      59
      3511
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2846
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      148
      2673
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2341
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      357
      2083
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      160
      1800
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      76
      1505
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1348
    9. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      38
      1313
    10. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      24
      1224
    Aihe