Ollan ystäväni kanssa mietitty lähteä laivalle vähän hakeen jotain uutta mutta siksi tässä muutama kysymys
Miten jos lähdette naisporukalla laivalle ja aikomuksena on harrastaa seksiä matkan aikana
Montaka teitä menee yleensä yhteen hyttiin?
Miten jaatte vuorot hytin kaytön suhteen?
Oletteko harrastaneet seksiä hytissä yhtä aikaa toisen parin kanssa?
Kuinka helpolla laivalta löytyy miehiä seksiin.
Kertokaa muuten kokemuksianne laivalla harrastetusta seksistä
LAIVALLA
4
10272
Vastaukset 4
- 24H
Ainahan voi iskeä kaverukset ja toinen pariskunta toiseen ja toinen pariskunta toiseen hyttiin. Suosittelen, että varaatte hyttejä 2hlö/hytti. Eiköhän silloin järjestelyt onnistu. Itse olen vieraillut miehen sviitissä,jossa oli normaali parisänky. Kerran olen nukkunut yläpetillä,kun molemmilla alapedeillä on hommailtu. Ei haitannut. Kerran olen hommaillut itse alhaalla ystävän nukkuessa vieressä.Kimppakivoja ei ole koskaan saatu hytissä järjestettyä. Siihen olisi ehkä parasta vuokrata isoin sviitti.
- 24h
Seuraa naiselle löytyy aivan varmasti ja ihan tasokasta! Vaikka vaihdat kesken yön...
- hytissä
Me ollaan varattu aina ystäväni kanssa 2hengen hytti.
Ollaan vuoroteltu hytin käytössä ja joskus ollaan oltu yhtäaikaa hytissä ja harrastettu seksiä. mitään ryhmä juttuja ei ole koskaan ollut.
Laiva on kyllä ihana paikka harrastaa seksiä.- Kökäkö
Ai ttähh, niinkäkö miten niin ihana? Osaatko edes selittää?
Onko se vaan se huoraamisen meininki, -mitenkäh niin ihaaana?
Jos mut herätätte kun yritän nukkua viereises hytis, niin saanhan
kirjottaa jonkun nasevan kommentin hyttinne oveen ulkopuolelle
neon-tussilla ennen aamupalalle menoa...?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l275931Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni48727- 67681
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et35584- 52564
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona31494- 48477
- 44460
- 30459
- 38450