Nihgtmaren livEVIL kappaleesta!

Kuuluuko se loppuun sellanen ihme ääni?
Vai onko Anima levyni viallinen?
Kiitos vastaajalle ^^
3320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ainakin omalla Anima-levylläni vaikuttaisi olevan kaikki kunnossa, mutta voitko kuvailla tuota outoa ääntä hieman? :D

Äänestä
  • sellainen ihmeellinen särinä josta ei saa tolkkua.. kokeilin kauanko se kesti.. kesti yli 3 minsaa eikä silloinkaan vielä loppunut..
    sellanen surrzz ääni kappaleen lopussa...

    Äänestä

  • Apua!!! kirjoitti:

    sellainen ihmeellinen särinä josta ei saa tolkkua.. kokeilin kauanko se kesti.. kesti yli 3 minsaa eikä silloinkaan vielä loppunut..
    sellanen surrzz ääni kappaleen lopussa...

    Eipä tuossa LivEvilin kohdalla ainakaan mitään erikoista ollut.. :/ Seuraavan kappaleen alku on melko särisevä, mutta vain puoli minuuttia, ja se kuuluu asiaan. Yli kolme minuuttia tuntuu melko pitkältä ajalta. Kokeile onko sama vika, jos pyörität toisessa soittimessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


APUA!!!!!!!!!!!!! kirjoitti:

Kuuluuko se loppuun sellanen ihme ääni?
Vai onko Anima levyni viallinen?
Kiitos vastaajalle ^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu