Kervisen juttu menossa

Kyllä näyttää siltä, että Kotkan demarimafiaa vedetään nyt kunnolla köin alta, hah haa!
51048
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Saattavat olla huhuja.En nähnyt AK,n sivuilla asiasta mainitun!

Äänestä
  • ei varmaankaan ole ak'n sivuilla tarkoituskaan laittaa huhuja tai asioita mitkä ei ole vielä faktan nimissä. uskon enemmin että sinne tulee asiaa kun on sen aika eikä ennen sitä.

    Äänestä

oikeutta kun vastassa valtionhoitajapuolue jonka hallinnolla kaikki valta koko maassa!

Äänestä
  • Hmt tukemiset ja sukulaiset sinne töihin.

    Äänestä

  • Tarkkailiajar kirjoitti:

    Hmt tukemiset ja sukulaiset sinne töihin.

    saanut tosta tekxtistäsi mitään!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


oikeusasiamiehelle! kirjoitti:

Kyllä näyttää siltä, että Kotkan demarimafiaa vedetään nyt kunnolla köin alta, hah haa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu