Hissaa tampereelle

gutta

Onko täällä ketään, joka olisi käynyt Valmennuskeskuksen tai Huippuvalmennuksen historian kurssin tampereella. Mitä piditte kurssista ja opettajasta? Tänä vuonna ovat kuulemma molemmilla lafkoilla samat opettajat käytössä ja koska opettaja tekee kurssin, olisi kiva tietää vähän millaisia henkilöitä on vastaan tulossa. Esim. opetustyyliltään ja innostavuudeltaan ja vastavuoroisuudessa. Kokemuksia?

5

609

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gutta

      Opettajat ovat siis Katri Tanni ja Timo Virtanen. Mitään tietoa heidän opetustyylistään?

      • Johnnie

        Katri Tanni on oikein hyvä opettaja. Oli viime vuonna Huippuvalmennuksen opettajana Helsingissä, olin tyytyväinen. En tosin päässyt sisään, mutta se oli tietenkin ihan omaa syytäni.


    • euraasia

      Itse ajattelin mennä Eximian valmennuskurssille. Onko muilla siitä kokemusta?

      • euraasia

        Ilmoittauduinkin jo Eximian kurssille. Toivottavasti on sen maksun arvoinen.


    • Sivusta seurannut

      Kyseisillä lafkoilla on eri opettaja. Ei olis edes järkevää käyttää samaa opee, kun kuitenkin kilpailevat samalla alalla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      40
      3706
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      77
      3504
    3. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      116
      3233
    4. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      145
      2777
    5. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2154
    6. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      2028
    7. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      28
      2002
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      40
      1659
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      67
      1254
    10. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      1115
    Aihe