eilen alotin pelaamaan tr aod:ia :) ps 2:lla. täytyy kyllä myöntää, että ohjaaminen yms. on aika erilaisia verrattuna edellisiin tombbeihin, mutta eiköhän siihen totu pikkuhiljaa.
ps2:n ohjaimella ei luultavasti pysty ohjaamaan pelkillä nuolinäppäimillä? niillä "palleroilla" pelaaminenkin on minulle uutta. :D
ps2:n ohjaimella ei luultavasti pysty ohjaamaan pelkillä nuolinäppäimillä? niillä "palleroilla" pelaaminenkin on minulle uutta. :D
Vastaukset 3
Vanhimmat
Joo, ohjaaminen aina hieman muuttuu. Itselläni on TRAOD ja Legend, joissa eron huomaa. Mutta kyllä tottuu niinkuin itsekkin jo sanoit! Ja hieman vaikuttaa pelin tekijäkin. Esim. tomb raideria on tehnyt Core Desing, mutta TR 7 oli niin huono, että saivat poktut, joten nykyään Chrystal Dynamiks.
Mutta kyseleppä apua tarvittaessa, itse olen pelissäsi kohdassa: Tomb Of Ancient, tai joku tollainen se oli.
:D
Ovatko aivot tuleet pytystä? TR7 on LEGEND ei AOD jos sitä takotit!!!! Loukkaat ihmisiä jos tarkoitit legendiä! =)
itse latasin traod:n ja kyllä pelissä esiintyy sellasia bugeja, mitä ei ennen pelatessa ole ainakaan alussa esiintynyt, esim. tausta on pimeää, kerran ei pelissä ääniä kuulunut lainkaan. En tiedä johtuisko vistasta ja peli on tuosta kuuden pelin paketista pc:lle , saa nähdä toimiiko paremmin tolla update-patchilla xp/vistalle.