Moi munasta kyssäri

kuinka voin pidentää munaani se on nyut tosi lyhyt jos sais pari senttiä lisää niin ois hyvä..
51244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuinka lyhyt?

Äänestä
  • stondiksessa max11cm levossa 6cm

    Äänestä

  • mä oon 16 ja mulla levossa 13 ja stondiksessa 18. toivon että tulis vielä pari senttiä ni sit olis tyttöjenkin mieleen

    Äänestä

  • johnnn kirjoitti:

    mä oon 16 ja mulla levossa 13 ja stondiksessa 18. toivon että tulis vielä pari senttiä ni sit olis tyttöjenkin mieleen

    Ja kaikki tytöthän ajattelee vain munaa? eieieieieii..

    Äänestä

  • Rynkyttäjä kirjoitti:

    Ja kaikki tytöthän ajattelee vain munaa? eieieieieii..

    Moon 13v ja mun kyrpä on jotai 15 cm

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


doh kirjoitti:

kuinka voin pidentää munaani se on nyut tosi lyhyt jos sais pari senttiä lisää niin ois hyvä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu