NFS Carbonille kilpailija syksyllä,Juiced 2:

3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Naurettavaa maksaa kymmeniä euroja peleistä, joiden kantavin voima on leikkaa-liimaa-tuunaus.

Oikeassa auto/ajopelissä tärkeintä on aito ajotuntuma ja autojen väliset erot. Myös maisema ja ajoalusta siis.

Test Drive Unlimitediä tässä PC:lle odottelen, että pääsee oikeasti ajelemaan 42" näytöllä tehokoneella.

Äänestä
  • "Oikeassa auto/ajopelissä tärkeintä on aito ajotuntuma ja autojen väliset erot. Myös maisema ja ajoalusta siis"

    Jep, mutta etenkin on-line -peleissä pidän tärkeänä myös sitä että autosta saa tuunailtua persoonallisen. Etenkin Test Drive Unlimitedissä olisi ollut pirun kiva kun autoa olisi voinut viritellä/kustomoida vähän muutenkin kuin eri väreillä ja valmiilla viripaketeilla.

    Äänestä

forza 2 ainut autopeli mitä xbox360 tulee ostettua nämä muut ei kiinnosta.need for speedit on ajettavuudeltaan lähempänä wipeouttia ku kunnon autopeliä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2007!. kirjoitti:

http://pelaajalehti.com/2007/03/02/juiced-2-ps3-xbox360-ps2/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu