Kortitkertovat

Mitä tähän kevääseen/kesään minulle? Talous? Lapsia? Kiitos!
1150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kortitkertivat sinun tulisi holiehtia itsestäsi paremmin.Ole tehnnyt liikaa kaikkien asioitten eteen.Uupumusta tässä näytetään ja lapsien aika ei nyt ole ajan kohtainen.Talous puoli on kohenemaan päin mutta pientä varovaisuutta viellä siinä tarvitaa,ennen kuin pääset nauttimaan taas elämästäsi ja silloin siinä ei ole rajoituksia.Elämä tulee antamaan sinulle se että voit olla onnelinen.Ja tämän jälkeen nousee esille tämä lapsi asia ja näyttää tämä mieskin sitä haluavan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyisin sinulta kirjoitti:

Mitä tähän kevääseen/kesään minulle? Talous? Lapsia? Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu