Uutta kännyä hankkimassa

Onko kokemusta M50:stä,kertokaa hyviä ja huonoja puolia!
3457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokemukset ihan positiivisia. Hankin lähinnä GPRS-käyttöön, jossa toiminut kiitettävästi. Myös muut ominaisuudet ovat kohdallaan. Kohta vuoden käyttökokemuksella voin suositella. Itsellä ainakin myös seuraava puhelin tulee olemaan Siemens.Hyvä hinta/laatusuhde ja pitkä takuu.

Äänestä

Mulla on Nokian 3510i,jos jollain on Siemens M50,
muutaman kuukauden ikäinen,niin voisin ajatella vaihtoa,mielummin Tampereella

Äänestä

Mulla on myös M50 gprs käytössä.Oon ollu ihan tyytyväinen.Puhelimen valikot on sekavia nokialaisten jälkeen,mutta kun vähän räpläilee niin äkkiä tottuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarja kirjoitti:

Onko kokemusta M50:stä,kertokaa hyviä ja huonoja puolia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu